Życzenia na nowy rok szkolny
Dodane przez admin dnia 31 sierpnia 2021 21:47:54Życzenia od Wójta Gminy Przywidz.

Tre rozszerzona


Drogie Dzieci,

Szanowni Nauczyciele i Pracownicy Oświaty,

Szanowni Rodzice,

1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny.

Jaki on będzie to zależy przede wszystkim od Was.

Jestem głęboko przekonany, że szkoła jest właściwym miejscem kształtującym Waszą wiedzę i rozwój, przestrzenią nie tylko przyjazną, ale też atrakcyjną i inspirującą. Dlatego życzę Wam w nowym roku szkolnym przede wszystkim zaangażowania w dążeniu do zdobywania wiedzy, odwagi i uporu

w wyrażaniu własnych opinii i postaw. Nade wszystko życzę Wszystkim zdrowia, poczucia bezpieczeństwa i spełniania marzeń.

Wierzę, że wkroczycie w kolejny etap nauki z pasją, energią i entuzjazmem.


Życzę Nauczycielom i Pracownikom Oświaty wielu sukcesów pedagogicznych i zawodowej satysfakcji.

To Państwo przekazują wiedzę o współczesnym świecie i wychowują kolejne pokolenia, które zapewnią dobrą przyszłość naszej Gminie i naszej Ojczyźnie.


Drodzy Rodzice. Jestem przekonany, że mocno przeżywacie początek roku szkolnego w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.

Zapewniamy, że nadzorowane przez Urząd Gminy placówki oświatowe dołożą wszelkich starań, aby Państwa dzieci były pod dobrą opieką, gwarantującą im bezpieczeństwo i rzetelne przekazywanie wiedzy.

Jestem pewien, że Państwa dzieci każdego dnia będą otoczone opieką, życzliwością, profesjonalnym wsparciem i wszechstronną pomocą dyrekcji, nauczycieli i wychowawców.


Niech rok szkolny 2021/2022 będzie dla wszystkich czasem upływającym w dobrym zdrowiu ale i czasem radości z wspólnie osiąganych sukcesów.


Marek Zimakowski

Wójt Gminy Przywidz