Nawigacja
Foto chmurka
Przetumacz stron


Dzi jest


Wschd soca: 7:08

Zachd soca: 16:04


Dzie trwa:
8 Godzin 55 minut
I jest krtszy od najduszego dnia o: 9:38

Mistrzostwa 2021
Tenisowe zwycięstwo Szkoły w Pomlewie podczas Gminnych Igrzysk Dzieci i Młodzieży w tenisie stołowym, których organizatorem była Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Przywidzkiej.
Turniej skierowany był do dzieci oraz młodzieży z terenu Gminy Przywidz. Spotkanie rozpoczęło się powitaniem wszystkich na sali, wyjaśnieniu celu jakiemu jest poświęcony i ogłoszono otwarcie imprezy sportowej. Zanim rozpoczęliśmy zawody, konieczne było losowanie, które zadecydowało również o kolejności rozgrywek w poszczególnych kategoriach.
Uczestnicy turnieju mieli do dyspozycji 4 stoły, przy których zaangażowano 4 sędziów. Wraz z nauczycielami wychowania fizycznego czuwali oni nad prawidłowym przebiegiem zawodów. W każdej grupie do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju, a emocje udzielały się nawet doświadczonym graczom. Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników - co bardzo cieszyło organizatorów - oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play.
Wśród dziewcząt w kategorii Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży najlepsza okazała się reprezentacja naszej małej Szkoły w Pomlewie!!
W kategorii chłopców w kategorii Igrzysk Młodzieży również zwyciężyła reprezentacja szkoły w Pomlewie Dziękujemy wszystkim zawodnikom, organizatorom. Gratulujemy zwycięstw w 3 kategoriach. Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów na zawodach powiatowych (9-10 listopad).

Powrt

Ostatnie artykuy
· Deklaracja dostępno... · Projekt :Nowe szanse... · BIP SP Pomlewo · Oświadczenia · Sprawozdania finansowe
Popieramy