Nawigacja
Foto chmurka
Przetumacz stron


Dzi jest


Wschd soca: 4:14

Zachd soca: 20:27


Dzie trwa:
16 Godzin 13 minut
I jest krtszy od najduszego dnia o: 2:21

Powitanie
Konto Rady Rodziców SP Pomlewo
Bank Spółdzielczy o. Przywidz
94 8335 0003 0400 1723 2000 0010
3 maj 2024

8 maja w naszej szkole odbył się uroczysty apel związany ze Świętem Konstytucji Trzeciego Maja 🇵🇱

Czytaj wicej

Pszczoły - nasz skarb
23 kwietnia mieliśmy przyjemność gościć Panią Magdalena z Koło Gospodyń Wiejskich Pomlewianki, która przedstawiła naszym uczniom fascynujący proces powstawania miodu oraz omówiła szczegóły dotyczące pracy pszczelarza.

Czytaj wicej

Moja mała ojczyzna

18 kwietnia uczniowie kl. 3 wraz z wychowawcą. pojechali na wycieczkę do Przywidza. Odwiedzili Urząd Gmina Przywidz, Pocztę, Bibliotekę Gminną oraz Oczyszczalnię Ścieków.

Czytaj wicej

Sport 2024

15 kwietnia odbyły się Gminne Igrzyska w Piłce Nożnej chłopców i dziewczyn. Zawody rozegrane zostały na boisku Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi Przywidzkiej. Drużyny reprezentujące naszą szkołę spisały się bardzo dobrze. W kategorii chłopców starszych kl. VIII i mł. oraz dziewczyn kl. VI i mł. Zajęliśmy pierwsze miejsca, zwyciężając we wszystkich meczach! Wielkie brawa dla uczniów reprezentujących nasza szkołę.
Dziękujemy za świetną organizację zawodów Szkole w Nowej Wsi Przywidzkiej!

Powrt

Lekcja historii

Czytaj wicej

Oferta pracy

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Pomlewie informuje, iż dostępna jest oferta pracy na stanowisko nauczyciela języka niemieckiego. Szczegóły w sekretariacie szkoły. Zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu.

Powrt

Świąta 2024

Powrt

Dzień wiosny 2024

Czytaj wicej

Oferta o pracę

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Pomlewie informuje, iż dostępna jest oferta pracy na stanowisko konserwatora w wymiarze 3/4 etatu. CV i list motywacyjny prosimy o wysyłanie na adres e-mail: szkolapomlewo@wp.pl do 25 marca 2024 r. lub o złożenie dokumentów osobiście w sekretariacie szkoły.

Czytaj wicej

EDU OFFSHORE WIND 2024

Dnia 5 marca 2024, uczniowie naszej szkoły mieli niezwykłą okazję uczestniczyć w targach OZE pod tytułem "EDU OFFSHORE WIND 2024". Wydarzenie to odbyło się dzięki uprzejmości Gminy Przywidz, która umożliwiła naszym uczniom eksplorację innowacyjnych kierunków rozwoju kariery zawodowej oraz zapoznanie się z dynamicznym rozwojem rynku pracy w dziedzinie zielonej energetyki w Polsce.

Czytaj wicej

Ostatnie pożegnanie

Czytaj wicej

Ostatnie artykuy
· Rekrutacja · Żagle 2022 · Deklaracja dostępno... · Projekt :Nowe szanse... · BIP SP Pomlewo
Popieramy