Nawigacja
Foto chmurka
Przetumacz stron


Dzi jest


Wschd soca: 6:08

Zachd soca: 18:24


Dzie trwa:
12 Godzin 16 minut
I jest krtszy od najduszego dnia o: 6:18

Spotkanie autorskie z Anną Czerwińską-Rydel

W poniedziałek 14 listopada odbyło się spotkanie autorskie z p. Anną Czerwińską-Rydel - muzykiem, pedagogiem, autorką książek dla dzieci o tematyce biograficznej, historycznej i muzycznej.

Czytaj wicej

Święto Niepodległości 2022
10 listopada odbył się apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Minęło już 104 lata od odzyskania wolności przez Polskę, po 123 latach nieobecności na mapach świata. Dlatego odczuwając więź z przeszłymi wiekami, czcimy polskich żołnierzy i osoby zasłużone dla naszej ojczyzny.

Czytaj wicej

Elektrośmieci 2022

Czytaj wicej

Spotkanie z Anną Czerwińską-Rydel

14 listopada spotkanie z Anną Czerwińską-Rydel autorką książek dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy.

Czytaj wicej

Wywiadówka XI 2022

Powrt

Kiermasz książek 2022

Czytaj wicej

Do hymnu 2022
Z kilkunastu tysięcy szkół podstawowych w Polsce, tylko 300 mogło uczestniczyć w akcji "Do Hymnu" - ogólnopolskim w konkursie organizowanym przez Narodowe Centrum Kultury z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Czytaj wicej

Teatr 2022
24 października pierwszaki wybrały się z wychowawczynią, Renatą Kaczorowską, do Kościerzyny na spektakl edukacyjny w wykonaniu aktorów Teatru Profilaktycznego Alert z Wrocławia pt: " Dorotka po drugiej stronie tęczy"- adaptację klasyki literatury światowej "Czarnoksiężnik z Krainy Oz". Ta przepiękna opowieść pokazała dzieciom jak ważna w życiu jest przyjaźń i wiara we własne siły. Główni bohaterowie pokazali nam również jak bezcennym skarbem jest otaczająca nas przyroda i dlatego trzeba o nią dbać.

Powrt

Dzień Edukacji Narodowej 2022
Dziś w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dyrektor szkoły p. Michał Olejnik przywitał zgromadzonych gości i złożył serdeczne życzenia zarówno nauczycielom jak i pracownikom administracji i obsługi oraz wręczył Nagrody Dyrektora za osiągnięcia i sukcesy w ubiegłym roku szkolnym.

Czytaj wicej

Ślubowanie 2022
W ubiegłym tygodniu w Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie, kontynuując wieloletnią szkolną tradycję, odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na uczniów klasy I.

Powrt

Laboratorium Przyszłości
Zestawy do robotyki, drukarka 3D, stacja lutownicza, gimbal, profesjonalny aparat, statywy i oświetlenie fotograficzne to przykładowe innowacyjne pomoce edukacyjne, które wzbogaciły nasza pracownię informatyczna w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Powrt

Ostatnie artykuy
· Rekrutacja · Żagle 2022 · Deklaracja dostępno... · Projekt :Nowe szanse... · BIP SP Pomlewo
Popieramy