Nawigacja
Foto chmurka
Przetumacz stron


Dzi jest


Wschd soca: 6:08

Zachd soca: 18:24


Dzie trwa:
12 Godzin 16 minut
I jest krtszy od najduszego dnia o: 6:18

Sprzątanie świata 2022
23 września odbyła się akcja "Sprzątanie świata". Najpierw Pan Jacek przeprowadził specjalne zajęcia edukacyjne dla uczniów, następnie wszyscy, włącznie z nauczycielami udali się w różne strony Pomlewa, aby wyczyścić fragment naszej planety, zbierając to, co inny człowiek niestety pozostawił... Okolica szkoły, fragmenty lasu, oraz dawny niemiecki cmentarz są czyste, oby jak najdłużej!

Powrt

Wycieczka do oczyszczalni ścieków
W piątek uczniowie z klasy 6 wybrali się na wycieczkę rowerową. Niestety pogoda na wstępie nie napawała optymizmem, więc okazało się, , że na wycieczkę wybrała się najsilniejsza reprezentacja.

Czytaj wicej

Oferta 2022

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Pomlewie informuje, iż dostępna jest oferta pracy na stanowisko psychologa. Szczegóły w sekretariacie szkoły. Zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu.

Powrt

Podręczniki do religii

Czytaj wicej

Rok Szkolny 2022/23

Czytaj wicej

Narodowy Program Czytelnictwa

Informujemy, że nasza szkoła otrzymała dofinansowanie ze środków budżetu państwa na realizację Priorytetu 3 w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 – 2025” w kwocie 3000 zł oraz wkład własny 750 zł. Środki zostaną przeznaczone na zakup wyposażenia do biblioteki i nowości czytelniczych dla dzieci i młodzieży.
Celem programu jest rozwijanie zainteresowań oraz promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.

Program będzie realizowany w roku szkolnym 2022/2023.

Powrt

Zajęcia wakacyjne 2022

Czytaj wicej

Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

Powrt

Bułgaria - Warna 2022
W ostatnich dniach uczestniczyliśmy w wyjątkowym wydarzeniu Ambasada RP w Sofii / Polish Embassy in Sofia i Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą - Dniach Kultury Polskiej w Warnie z okazji 25-lecia Szkola Polska w Warnie Na czele naszej delegacji, którą tworzyli uczniowie szkoły, Przemysław Malak i Dyrektor Michal Olejnik stał Wójt Gmina Przywidz Marek Zimakowski, wobec którego kierujemy serdeczne podziękowania za wsparcie tej patriotycznej inicjatywy.

Czytaj wicej

Egzotyczne ZOO 2022
Uczniowie klasy 4 i 5 wybrali się na wycieczkę edukacyjno- integracyjną do Egzotycznego ZOO oraz parku rozrywki Mini Golf.

Czytaj wicej

Gniew 2022
Wtorek 7 czerwca był dniem szkolnych wycieczek. Klasy 1, 2, 3 oraz 7 i 8 wybrały się do Zamku Krzyżackiego w Gniewie.

Czytaj wicej

Ostatnie artykuy
· Rekrutacja · Żagle 2022 · Deklaracja dostępno... · Projekt :Nowe szanse... · BIP SP Pomlewo
Popieramy