Nawigacja
Foto chmurka
Przetumacz stron


Dzi jest


Wschd soca: 4:14

Zachd soca: 20:27


Dzie trwa:
16 Godzin 13 minut
I jest krtszy od najduszego dnia o: 2:21

EDU OFFSHORE WIND 2024

Dnia 5 marca 2024, uczniowie naszej szkoły mieli niezwykłą okazję uczestniczyć w targach OZE pod tytułem "EDU OFFSHORE WIND 2024". Wydarzenie to odbyło się dzięki uprzejmości Gminy Przywidz, która umożliwiła naszym uczniom eksplorację innowacyjnych kierunków rozwoju kariery zawodowej oraz zapoznanie się z dynamicznym rozwojem rynku pracy w dziedzinie zielonej energetyki w Polsce.

Podczas targów, uczniowie mieli możliwość zwiedzenia wystaw przygotowanych między innymi przez Urząd Gminy Przywidz, które prezentowały różnorodne aspekty związane z energią odnawialną. W trakcie wizyty na targach, nasza młodzież miała także okazję wysłuchać prelekcji pana Tomasza Herbasza, który dzielił się fascynującymi ciekawostkami z zakresu energii słonecznej. Jego prezentacja dostarczyła nie tylko wiedzy, ale także inspiracji do poszukiwania nowych rozwiązań zrównoważonego rozwoju.

Dziękujemy Gminie Przywidz za zaproszenie naszych uczniów na tę wyjątkową i pouczającą imprezę. Jesteśmy przekonani, że doświadczenia zdobyte podczas targów "EDU OFFSHORE WIND 2024" przyczynią się do lepszego zrozumienia przez naszą młodzież znaczenia energii odnawialnej oraz zachęcą ich do poszukiwania ścieżek kariery w tej dynamicznie rozwijającej się branży.


Powrt

Ostatnie artykuy
· Rekrutacja · Żagle 2022 · Deklaracja dostępno... · Projekt :Nowe szanse... · BIP SP Pomlewo
Popieramy