Nawigacja
Foto chmurka
Przetłumacz stronę


Dziś jest


Wschód słońca: 6:52

Zachód słońca: 17:25


Dzień trwa:
10 Godzin 32 minut
I jest krótszy od najdłuższego dnia o: 8:01

Dzień Mamy

26 maja, jak co roku, zaprosiliśmy do naszej szkoły ukochane mamusie, aby uczcić ich święto.

Czytaj więcej

Radosna szkoła

W ramach rządowego programu „Radosna szkoła” otrzymaliśmy dużą ilość sprzętu do zabaw: kolorowe piłki, materace, olbrzymie klocki, gry konstrukcyjne i edukacyjne oraz całe mnóstwo interesujących pomocy dydaktycznych.

Czytaj więcej

Wycieczka do Torunia

18 maja uczniowie Szkoły Podstawowej w Pomlewie, pojechali na całodniową wycieczkę do Torunia.

Czytaj więcej

Francuski dudziarz w Pomlewie

Dzięki Karolinie Dzieruk, odbył się u nas koncert francuskiego dudziarza i oficera francuskiej marynarki wojennej - Anthony'ego Daniela . Artysta służy na co dzień na okręcie wojennym "Sagittaire" M650

Czytaj więcej

Premiera filmu dokumentalnego Tournée

10 maja odbyła się w szkole uroczysta Premiera filmu, na której swą obecnością zaszczycili nas sam reżyser, Andrzej Mańkowski oraz główny bohater, Tomasz Stroynowski .

Czytaj więcej

Międzynarodowy Dzień Ziemi w Szkole Podstawowej w Pomlewie

26 kwietnia obchodziliśmy w szkole Międzynarodowy Dzień Ziemi. Był on okazją zarówno do zabawy, poszerzenia wiedzy ekologiczno-przyrodniczej, jak i do uczczenia pamięci ofiar katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem.

Czytaj więcej

PAPIESKI WIECZÓR W PRZYWIDZU

„Jan Paweł II - Świadkiem Miłości” to tytuł tegorocznego Gminnego Przeglądu Twórczości poświęconej pamięci Ojca Świętego.


Już po raz drugi Szkoła Podstawowa w Pomlewie chcąc uczcić rocznicę śmierci Papieża Polaka we współpracy z Zespołem Szkół w Przywidzu oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury zorganizowała spotkanie przypominające wielkość tego wyjątkowego Polaka widzianego oczami dzieci


Czytaj więcej

Żałoba narodowa w SP Pomlewo

W poniedziałek 12 kwietnia po tragicznych wydarzeniach w Smoleńsku, w Szkole Podstawowej w Pomlewie odbył się apel ku czci ofiar katastrofy zakończony zapaleniem zniczy i minutą ciszy.

Czytaj więcej

Nowe szaty muzyki

W dniach 27.09, 26.10 i 9.11.2009 roku, dzięki usilnym zabiegom dyrektora, wystąpili w naszej szkole, w ramach projektu telewizyjnego reżyserowanego przez TVP2, mającym na celu przybliżenie sylwetek i twórczości najwybitniejszych polskich artystów w małych, wiejskich szkołach: Piotr Pławner, Jacek Królik, Agnieszka Tomaszewska.

Czytaj więcej

Uczniowie w roli nauczycieli

13 października 2009 r. dzieci ze Szkoły Podstawowej w Pomlewie, pod kierunkiem nauczycieli Moniki Kokiec i Doroty Deja, przygotowały uroczystą akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Czytaj więcej

Ogólnopolski konkurs MIX 2010

8 marca 2010 r. uczniowie klas IV-VI wzięli udział w ogólnopolskim konkursie matematyczno-przyrodniczym MIX 2010. Naszą szkołę reprezentowało 13 najlepszych uczniów

Czytaj więcej

Ostatnie artykuły
· Projekt :Nowe szanse... · BIP SP Pomlewo · Oświadczenia · Sprawozdania finansowe · Polityka prywatności
Popieramy